Günah mıdır Hocam?

Posted: 31 Ağustos 2009 Pazartesi by wildceno in Etiketler:
0

Aslında epeydir merak ettiğim birşey var, yok hayır baya baya merak ediyorum, aslında telefon açıp hepsine tek tek sorsam mı acaba? yine internetin yegane kendimizi apacık tüm gereksiz çıplaklığıyla afişe etmemizi anlamıyorum. yokmu biri niye böle yapıyosunuz gelin bir çay içelim açıklayın bana. nedir bu gaflet. anlayamıyorum blog olayını 15 yaşında süsülü deftere tutulan günlük gibi bugun kalktım önce dişlerimi fırçalayıp kahvaltı yaptım, sonra şuraya gititk, ay çook keyiflidi, çok güldüm, çok heyacanladım. ne lan bu anlamıyorum. aynı manyaklık facebook tada var twitter de de var frendfeed de de eminim vardır. ha birde msn kişisel ietilerinde de görmek pek bir muhtemel. merak ediyorum bu arkadaşa bir yayın evi tutup hayatını ansiklopedi haline getirsede kronoljik olarak sonraki nesillerimizde faydalansa, ibret alsa diyorum. ha burayada nasıl geldim, birin msn iletisinde gördüm blog açmış bir merak daldım. pek bir garip yurum olayı derlemiştim aslında yazacak birton ıvır zıvır vardı ama neden bilemem belki boğaza kadar bunlarla dolmanın getirdiği zıvanadan cıkmışlığa artık birşeyler yazmak istedim.

hayat biraz özel olsa güzel değilmidir, neden böle facebookda her yediğiniz nanenin haberini cat diye oraya not düşüyorsunuz anlamdım. sözüm ona eski arkadaşları bulacağımız siten niye senin o sıralar, yediğin naneleri garip şekillerde ima ettiğin yazılarla dolu bir şekilde bulsun ki. twitter frendfeed de dönen saçmalıklar nedir hele vermişler zaten bilemem kaç karakter yazma hakkı bizede zaten öle şeyler lazım hemen not gönderiyoruz saniyerlik, yazıyor , geizyor, sıçıyor, ne lan bu senin sıçman kimi ilgilendiriyorsa git ona mesaj at niye böle saçmalıyorsun ulu orta.

hele birde o an nerede olduğunu yazan tipler var, ankarada bodrumda istanbulda antalyada roamnyada amerikada ingilterede, afreim ayağın yürükmüş gel bileğini çekeyim denmesini mi bekliyorlar nedir bu. aa bende size gelecektim tüh snede amerikaya gitmişsin tüh gördün mü sen. böle mi diyeceğiz. hel bunun birde future tenste olanları var onlar ayrı bir gaflet "15gün sonra venedikte venedik bekle geliyorum(at venedik 15days later)" işte bunlar a bitiyorum. siz o kentlere ülkelere gitiğiniz için size verilen artislik puanda bir artışmı oluyor çözemedim. "bende cok gitmek isterdim oralara benim yerimede eğlen oolurmu" yada "ay süpersin" gibi cevaplar sizi tatmin edecekmi ? varya aslında uğraşılmayacak adamlarasınız.

gelelim işte sorumuza bunları yazanlara gıcık olmak uyuz olmak bir vesile sinir olmup verip veriştirmek günahmıdır hocam?

gerekli not: msn iletisni noktalama işaretleri ile dolduran yersiz nesnelerden ayriyetten bir gıcık alıyorum.

dipten not:bugun gördüm adamına göre muhabbet manasına gelen bir çift söz, biraz çalıntı gibi geldiysede, puan verdim doğrusda, hani gelen kişiye özel muamelede varmı merak ettim doğrusu

0 yorum: