Usko, KoreKo, Japko için üyelik almak (KO)

Posted: 28 Haziran 2009 Pazar by wildceno in Etiketler:
0

USKO
Oyunu indirmek için: http://knightonlineworld.gamersfirst.com/download_client.php
Üyelik almak için: https://www.gamersfirst.com/register/index.php?g=1
Burdaki üyelik almak için sayfa türkçe olduğu için herşey anlatmayacağım. Formu doldurduktan sonra mail adresinize gelecek linki takip edin ve o formuda doldurun. Şifre gizli soru ve eşya kilitleme şifrenizi bir yere mutlaka not alın. Sonra oyuna launcher dan giriş yapın. Güncellemeler yüklendikten sonra oyuna id ve şifrenizle giriş yapın, iyi oyunlar.


KOREKO
Öncelikle Oyuna Üye olmadan ve indirmeden evvel bilgisayarınıza windows xp cd niz ile asya dillerini yüklemelisiniz ( Denetim Masası > Bölge Dil Seçenekleri > Diller > Doğu Asya Dilleri Yüklensin . )
Oyuna Üyelik Almak ve Download İçin ;
wm90.com/kore/
Bu Adresi Web Tarayıcınıza Girin . Üyelik Burada ayrıntılı olarak anlatılıyor . eğer ki test serverinde oynamak isterseniz girdiğiniz gibi siteye en üstte download linki war oradan indirebilirsiniz . asıl serverlere bağlanmak için ilk önce üyelik almalısınız .
Üyelik Aldıysanız Siteye Login Olun , Daha sonra Login ekranının hemen altında oyunda ki skeletondan çıkan siyah skeleton başı şekline tıklayın ve full client indirin .
Eğer indirdikden sonra gamestart a basınca oyun açılmıyorsa , İnternet Tarayıcınızı İnternet Explorer Olarak Değiştirin . ( Program Erişim Ve Varsayılanları Ayarla > Özel > Oradan İnternet Explorer Olarak Seçin )


JAPKO
Japko Download = http://www.downloadtr.com/program.asp?id=632
Japko Patchler = ftp://groftp.nefficient.jp/pub/groftp/ko/honban/patch/
Japko Üyelik = Beyler tek sorun burasi ilk olarak http://rain.s3.allinoneserver.net/web_proxy.cgi bu siteye giriors ve alttaki http:// ile başlayan kutucuğun yanına www.knightonline.jp/KO/fr_userRegist.jsp yazıyoruz ve karşımıza üyelik formu gelior.1.kutucuğa ID mizi 2.Ye Mail Adresini(Gmail tavsiye ederim) 3. Ye Doğum Tarihimizi Yazıp Ok diyoruz.Eğer yapamazsanız resimli anlatım www.knightonline.jp/KO/fr_userRegist.jsp
Bunları yaptıktan sonra,oyuna girebilmek için Proxifier adlı program şart.
Proxifier Download = http://www.proxifier.com/download.htm
Proxifier için bize Japon IP'si şart.
Japon IP'si için = http://www.samair.ru/proxy/
Oyuna girerken Proxifier adlı programı açıp oyuna giriors.
NOT = PROXİFİER ADLI PROGRAM AÇIKKEN MSN'E VE SİTELERE GİREMESSİNİZ.

0 yorum: